پروژه برج نگین مرواریدشهر

مشخصات پروژه : پروژه در یک بلوک، 21طبقه مسکونی، 4 طبقه پارکینگ و طبقه همکف لابی پیش بینی شده است. مساحت واحدها طبق پروانه ساختمانی و صورتجلسه تفکیکی که پس از پایانکار ساختمانی توسط اداره ثبت تعیین خواهد شد. به همه واحدها انباری و پارکینگ تعلق میگیرد و واحدها دارای فضای مشاعي از جمله آسانسور، محوطه، راه پله، انشعابات و غيره طبق قانون تملك آپارتمانها خواهند بود و چون موارد اختصاصي مشاعي و مشتركات طبق مقررات و قانون شهرسازي با اسناد و مدارك قانوني مشخص و اعلام خواهد شد لذا عضو هيچ گونه اعتراضي در اين خصوص نخواهد داشت.

واحدها دارای مشخصات ذیل میباشند :

 •   اسكلت برج از نوع فلزی و پیچ و مهره ای و سقف ها از نوع متال دک
 •   نماي ساختمان براساس نظر شهرداري منطقه و از نوع سنگ یا سرامیک یا ترکیبی از مصالح مورد تائید
 •    كف واحدها و تراسها در کلیه سطوح ازنوع سنگ یا سرامیک .
 •   دیواره داخلی واحدها و مشاعات از نوع دیوار خشک و پوشش دیوارها در آشپزخانه تا ارتفاع 2.40 و سرویس ها تا زیر سقف کاذب سنگ یا سرامیک و بقیه گچ برگ
 •   سقف حمام و سرویس های بهداشتی دو سقفه و دارای نورپردازی
 •   بدلیل تیپ های مختلف واحدها، 3طرح کابینت تهیه که پس از انتخاب طرح توسط عضو، کابینت تهیه و نصب میگردد. 
 •   چهارچوب دربهای داخلی از نوع فلزی با روکش چوب ، کلیه دربها ازجنس HDF و درب ورودی ازجنس ضد سرقت مرغوب 
 •   پنجره ها و درب تراس دوجداره و از نوع Thermal Break
 •   نصب شوتینگ زباله در فضای مشاع
 •   حفاظ راه پله و درب انباری ها از نوع پروفيل آهن رنگ آمیزی شده . 
 •   كف راهروها و پاگردها و پله ها از نوع سنگ 
 •   كف پارگينگها و انباریها بتن ، بهمراه پوشش سیمان شسته .
 •   ایزولاسیون تراسها، حمام ها ، سرويسها و آشپزخانه از جنس ایزوگام و پوشش بام ها ایزوگام با پوشش موزاییک
 •   تعداد 3دستگاه آسانسور که یکی از آنها برانکاردرو از نوع متعارف
 •   سيستم گرمایش از نوع موتورخانه مرکزی و سیستم سرمایش مطابق با استانداردهای روز دنیا
 •   احداث سونا، جکوزی، سالن بدنسازی و سالن اجتماعات در طبقه همکف 
 •   انجام لوله كشي آب و فاضلاب و تاسیسات برقی مطابق نقشه های تأسيساتی . 
 •   روشنايي فقط در حد نصب لامپ ( تهیه و نصب وسايل ديگر نظير لوستر و چراغ اضطراری و شب خواب و... بعهده عضو )
 •   نصب ژنراتور جهت سیستم برق اضطراری
 •   آيفون از نوع تصویری با قابلیت نصب دوربین مداربسته و دزدگیر ورود و خروج واحد و اتصال به سیستم آتش نشانی
 •   تجهیز ساختمان به سیستم مدیریت هوشمند (BMS) جهت تجهیزات سرمایشی و گرمایشی پمپ های آتش نشانی، ژنراتور (برق اضطراری)، آسانسورها، روشنایی مشاعات و سیستم اعلام حریق و آنتن مرکزی
 •   کلیه درب های ورودی ماشین رو و آدم رو مجهز به جک و ریموت
 •   کلیه کلید و پریزها ، شیرآلات و چینی آلات بهداشتی از انواع درجه یک مرغوب

 

هزینه های پروژه و نحوه پرداخت عضو : نحوه محاسبه هزینه های پروژه به شرح ذیل است :

 •   هزينه خريد زمين و اخذ پروانه ساختمانی
 •   کلیه هزينه هاي ساخت و ساز و مجریان
 •   هزينه هاي بيمه
 •   هزينه هاي آتش نشاني اعم از عوارض ، خريد و اجرا  
 •   هزينه ثبت و دارايی ( ماليات ) و ساير هزينه هاي دولتي
 •   هزينه هاي پاداش هيأت مديره و حق الزحمه مديرعامل و بازرس تعاوني طبق قانون اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی
 •   هزينه طراحی و نظارت و خدمات مشاوره و دفتر فني و مهندسي
 •   هزينه هاي عمومي شامل ( هزينه حسابداري و حسابرسي، هزينه هاي دفتر تعاوني ، هزينه هاي تامین انشعابات آب و گاز و برق و ارتباطات )

موارد فوق جزء هزينه هاي قابل قبول براي تسويه حساب با عضو تلقي مي شود .

تعیین هزينه انجام شده هریک از واحدها، باتوجه به هزینه انجام شده توسط تعاونی به نسبت تعداد واحدهای پروژه به تناسب متراژ آنها محاسبه خواهد شد.

كليه اعضاء ملزم به پرداخت سهم هزينه ها (اعم از خريد زمين و مجوز ساخت و... ) طبق مصوبات هيئت مديره مي باشند.

هيئت مديره تمامي مساعي خود را جهت انتفاع بيشتر اعضاء بكار خواهد برد . در همين راستا هيئت مديره تلاش مي نمايد درصورت لزوم از كليه بانكها ، مؤسسات اعتباري و بانك توسعه ي تعاون بعنوان وكيل عضو براي دريافت وام اقدام نمايد و در صورت دريافت وام به نسبت پروژه مبلغ بعنوان هزينه پرداختي توسط عضو تلقي مي شود ، بنابراين اعضاء ملزم به پرداخت هزينه ها تا زمان تحويل پروژه خواهند بود و تا زمانيكه وام توسط تعاوني دريافت نشده باشدعضو ملزم به پرداخت هزينه ها براي پيشرفت كار مي باشد .

تبصره 1 : هيئت مديره مجاز است براي اخذ وام اسناد مالكيت را در رهن بانك يا مؤسسات اعتباري قرار دهد و چون وام براي كل پروژه پيگيري مي شود هيچ يك از اعضاء نمي تواند عدم دريافت وام را درخواست نمايد .

تبصره 2 : با توجه به اينكه دريافت وام مستلزم پرداخت سود دوره مشاركت و كارمزد بانكي و هزينه هاي مرتبط (ارزيابي و...) مي باشد لذا كليه هزينه هاي خاص وام بر عهده اعضاء بوده و كليه اعضاء ملزم به پرداخت وام وهزينه هاي فوق الذكرطبق طی مدت بازپرداخت آن مي باشند وهيچگونه اعتراضي در اين خصوص مورد قبول نميباشد.

تبصره 3 : در صورت عدم دریافت وام به دلايل پيش بيني نشده يا تغيير در مقررات بانك، هيئت مديره هيچگونه تعهدي نخواهد داشت و اعضاء ملزم به پرداخت هزينه ها در موعدهای مقرر مي باشند .

 

هزينه ي ساخت : هزینه ساخت براي هر متر مربع زیربنا مبلغ  12,000,000 ريال پيش بيني گرديده است.

هزینه ساخت شامل موارد زیر نمیشود:

1- خريد زمين 2- هزينه جواز 3- هزينه هاي بيمه ، آتش نشاني( اعم از عوارض و خريد و اجرا) ، پست 4 – كليه عوارض اعم از سالانه و پايانكار 5 – هزينه هاي تفكيك، ماليات و ساير هزينه هاي دولتي ديگر مثل نقل و انتقال 6 – پاداش هيئت مديره و مديرعامل و بازرس تعاوني 7 – هزينه انشعاب آب ، فاضلاب ، برق ، گاز و تلفن 8 – هزينه هاي نظارت مهندس ناظر 9 – سودهاي دوران مشاركت هرگونه وام دريافتي .

تبصره 4 : این قیمت بر اساس ميانگين نرخ سه ماهه چهارم سال 1391 تنظيم گرديده و بديهي است در صورت افزايش يا كاهش نرخ، اين رقم با نظر هيئت مديره قابل تغيير خواهد بود و اعضا ملزم به پذيرش قيمت جديد طبق نرخ نهایی خواهند بود. هرگونه تغيير احتمالي از طريق بخشنامه به اطلاع خواهد رسيد.

نحوه تحویل موقت واحدها به عضو : واگذاري موقت واحد مسكوني به عضو پس از ايفاي تعهدات مالي و تسویه حساب عضو طبق صورتجلسه هيئت مديره خواهد بود بنابراين عضو هيچگونه حقي براي تصرف بدون صورتجلسه فوق نداشته و در غير اينصورت تصرف عدواني تلقي و عضو ملزم به پرداخت خسارات وارده به تعاوني خواهد بود .

پس از تحويل موقت واحد  طبق صورتجلسه هيئت مديره با عضو تا اخذ پايانكار و صورتجلسه تفكيكي و انتقال اسناد به عضو هيچيك از اعضاء متصرف حق تغيير در نما و ظاهر ساختمان و فضاهاي عمومي آن و هرآنچه را که تاثیرگذار در اخذ پایانکار باشد حتي با توافق همديگر نخواهند داشت و در صورت اقدام ملزم به پرداخت كليه ي خسارتهاي وارده میباشند.

ضرائب مبنای محاسبه امتیازات توسط هیئت مدیره خواهد بود و نحوه واگذاري واحدها به اعضاء براساس امتیاز محاسبه شده بر اساس مدت زمان واريز تا انتهای پروژه مبلغ واریزی خواهد بود كه جدول آن توسط هيئت مديره تعيين و حداكثر 2 ماه قبل از تحويل موقت امتياز هر عضو محاسبه و به وي اعلام خواهد شد و هرگونه اعتراض عضو در خصوص ملاك محاسبه امتياز توسط هيئت مديره مسموع نخواهد بود .

 

سایر موارد : مبنای اولویت بندی انتخاب واحد میزان امتیاز کسب شده تا زمان تسویه حساب اعضاء میباشد.

در صورتيكه در طول برنامه ساخت تمام يا برخي از اعضاء هيئت مديره يا مديرعامل تغيير كند تعهدات تعاوني نسبت به عضو در اجراي اين پروژه کماکان به قوت خود باقي است و هيئت مديره و مديرعامل جديد مسئول اجراي آن خواهد بود .

تغيير در هر يك از مفاد شرایط عضویت حاضرفقط با تصویب مجمع عمومی یا فوق العاده میسر خواهد شد.

كليه هزينه هاي نقل و انتقال اسناد و تفكيك واحدها برعهده عضو خواهد بود و عضو ملزم به حضور و پرداخت هزينه هاي آن در زمان تعيين شده توسط هيئت مديره مي باشد و در صورت قصور عضو، هيئت مديره پس از زمان تعيين شده هيچگونه تعهدي ندارد .

در صورت عدم انجام بموقع تعهدات توسط هر يك از اعضاء مطابق مصوبات هيئت مديره، هیئت مدیره مي تواند بعد از دوبار اخطار کتبی راساً نسبت به جریمه یا واگذاري واحد به سايرين اقدام و نيازي به اخذ مجوز عضو نمي باشد و هرگونه اعتراض فاقد اثر و دفترچه كان لم يكن تلقي مي گردد.

نحوه اطلاع رساني عمومي به اعضاء اين پروژه اطلاعيه موجود در دفتر تعاوني و همین سایت مي باشد و هرگونه عدم وصول اطلاعات توسط عضو غير قابل قبول است بديهي است نشاني موجود در دفترچه عضویت بعنوان نشاني قانوني عضو تلقي و هرگونه مکاتبات با عضو توسط این آدرس انجام خواهد پذیرفت و كليه مكاتبات تعاوني با اعضاء بعنوان اطلاع عضو از درخواست تعاونی تلقي مي گردد و غير قابل اعتراض مي باشد .

 

شرایط نقل و انتقالات : واگذاري امتياز به سايرين طبق شرايط زير است :

الف) مراحلی که توسط واگذارکننده (فروشنده) میبایست انجام گیرد :

درخواست کتبی مبنی بر واگذاری، موافقت هیئت مدیره، ارائه کلیه فیش های واریزی تا زمان انتقال، تحویل دفترچه عضویت جهت ابطال

ب) مراحلی که توسط خریدار میبایست انجام گیرد :

واریز هزینه عضویت به حساب تعاونی، ارائه مدارک، درخواست صدور دفترچه عضویت

 

راه های تماس با ما

تلفن : 33421006-021
نمابر : 33421050-021
پیامک : 50004619000567 و 30002625262552
آدرس ایمیل : maskan_cement@yahoo.com
صندوق پستی : 4148-18/745